Scanlab Systems

Pipety Capp - Vícekanálové

12-kanálová StandardLine, 5-50µl 

Cena:  Kč bez DPH
Dostupnost:  skladem

Množství: 

Každou pipetu při práci držíme v ruce, čímž dochází ke spontánnímu přenosu tepla z ruky laboranta na pipetu, resp. její dávkovací část. Je důležité, aby vlastní píst i pracovní válec následkem tepelné diletace neměnily své rozměry a polohu, což by negativně ovlivňovalo velikost dávkovaného objemu. Proto jsou tyto součásti vyrobeny ze speciálních slitin, které tomu velmi účinně předcházejí.


Kromě toho má pozitivní účinek i zamezení přestupu tepla z dlaně laboranta na těleso pipety. Toho se dosahuje u pipet CappAero unikátní konstukcí plastového madla, které má ventilační kanálky, jimiž proudí okolní vzduch a těleso pipety je automaticky chlazeno. Přesnost pipet s touto konstrukcí je opravdu vynikající a zejména vynikne při použití speciálních špiček s minimální retencí.

Všechny typy pipet (jednokanálové i vícekanálové) jsou opatřeny v místě nasazení špičky dvěma „O“ kroužky, které perfektně a hlavně dlouhodobě těsní. Díky tomu je možno používat i levnější špičky, jejichž výrobní tolerance bývají značné a na běžných pipetách špatně drží.


Ideální je samozřejně použití špiček s minimální retencí, kdy na stěnách neulpívá téměř žádná tekutina. Přínos ke zlepšení přesnosti práce je značný. Tyto špičky firma CAPP nabízí.

Všechny pipety jsou pouze na objednání s dodací lhůtou do 14 dnů.


« zpět
designed by Panavis & Panadela | contents ©2019 Scanlab Systems | powered by Online Shop Panavis v2.8 & Quick.Cart